#motorcycleplaces – створений мотоциклістами для мотоциклістів, щоб ділитися місцями, которі варто відвідати на мотоциклі. Це безкоштовно та без реклами =)

Якщо ви знаєте круте місце, котрого еще немає на карті, та хочете поділитися ним з мотоспільнотою, переходьте за цим посиланням.
Зверніть увагу: щоб додати місце, потрібно зареєструватися на сайті.

А щоб #motorcycleplaces в самий потрібний момент виявився під рукою, можна  встановити мобільну версію:

З пропозиціями та побажаннями можна звертатися на riders@motorcycleplaces.org

як додати нове місце
де взяти координати
поради для майстерень та салонів
що люди кажуть

 

 

 

Для того щоб додати нове місце на карту, потрібно зайти до адмін панелі сайту за кнопкою “ДОДАТИ” з головного меню, та заповнити наступні поля:

–  ЗАГОЛОВОК – позначає назву місця на карті

–  ОПИС – тут можна описати місце в деталях. Наприклад коротко про дорогу, що веде до місця, наявні там цікавинки, місцеве населення та інші важливі для мотоцикліста деталі. Чим більш детально ви опишите місце, тим більш підготовленними будуть ваші послідовники. В опис місця можна також додавати фото, для цього скористайтесь кнопкою “Додати медіа” над полем опису. Також можна додати посилання на  ролик з YouTube  – воно автоматично буде відображено в плеєрі прямо на сторінці.

–  КООРДИНАТИ – потрібні щоб нове місце було відображене на карті, тому це поле обов’язкове – без координат нічого не вийде.  ТУТ є більш детальна інформація щодо формату координат, та де їх можна отримати.

–  КАТЕГОРІЇ – дозволяють відобразити нове місце на відповідній карті, наприклад “Крутий вид” чи “Водоспад”. Це також обов’язкове поле, адже без відмічених категорій, місце не буде відображатися на картах. Можна обирати декілька категорій одночасно.

Після того як всі поля будуть заповнені, нове місце можна  “ОПУБЛІКУВАТИ” відповідною кнопкою. Нове місце з’явиться на обраних картах одразу. Також нещодавно додані місця можна переглянути за посиланням  “МІСЦЯ” в головному меню.


Для того щоб додати точку на карту, потрібно вказати її координати в десятичному фотматі (наприклад 46.479276, 30.756411).  Є багато способів отримати координати місця. Найпростіший – клацнути мишкою  на потрібне місце в гугл картах та скопіювати координати звідти:


Публікуючи інформацію про мотосалон чи майстерню,  варто в першу чергу пам’ятати про тих мотоциклістів, которі знайдуть вашу мітку на карті. Подбайте про те, щоб вона була зручною:
– вкажіть адресу, щоб вас було простіше знайти (особливо якщо майстерня розташована в гаражному кооперативі)
–  додайте номери телефонів,  щоб вам можна було зателефонувати за задати питання особисто (наприклад чи є у вас необхідні запчастини в наявності)
– додайте декілька фотографій та логотип, так ваша локація краще запам’ятається
– можна також додати посилання на сайт чи соціальні мережі
Поставте себе на місце людини, котра буде вас шукати на карті, та дайте їй те, чого вона прагне  😉